NAGYTEREM
CSÜTÖRTÖK (15) 21.00  NYITÓ VETÍTÉS. Luc Besson: Nagy Kékség
(angol nyelven, francia felirattal, magyar szinkrontolmácsolással)
(a belépés ingyenes)
PÉNTEK (16) 19.00  ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ (zártkörű)

20.15  FILMVETÍTÉS
Bemutatkozik az antibes-i Víz Alatti Képek Világfesztiválja és a Tengeri SÓ, 8'
Jozef Valik, Peter Rolko: What a wonderful world, 20'
Mark Brownlow (Discovery Channel, BBC, feliratos): ROBOCÁPA és rokonsága. 59'

21.45  FILMVETÍTÉS
Leandro Blanco: Dalirium,  5'
Michael Bhana (Discovery, NHNZ, feliratos): Tonhal cowboyok. 47'
SZOMBAT (17) 10.00  FILMVETÍTÉS
Bemutatkozik az antibes-i Víz Alatti Képek Világfesztiválja és a Tengeri SÓ, 8'
Őrsi Ferenc: Ras-Mohamed, 22'
Florian Graner, Pegley Kevan (angol, feliratos): Norvégia titokzatos vizei 50'

11.30  BÚVÁRMŰHELY, kerekasztal-beszélgetés
Digitális fotózás a víz alatt.
Házigazda: Nika Ferenc

13.00  FILMVETÍTÉS
Jozef Valik, Peter Rolko: What a wonderful world, 20'
Mark Brownlow (Discovery Channel, BBC, feliratos): ROBOCÁPA és rokonsága. 59'

15.00  FILMVETÍTÉS
Bemutatkozik az antibes-i Víz Alatti Képek Világfesztiválja és a Tengeri SÓ, 8'
Vida István (Kékség produkció): Anjelita, 13'
Michael Bhana (Discovery, NHNZ, feliratos): Tonhal cowboyok. 47'

16.30  FILMVETÍTÉS
Cseh Attila és Cseh Lívia: A Festő, 6'
Milorad Duknic: Sors, 10'
Florian Graner, Pegley Kevan (angol, feliratos): Norvégia titokzatos vizei 50'

18.00  KONCERT
Kövi Szabolcs különleges estje filmvetítéssel, fényjátékkal és tánccal!

19.00  ÜNNEPÉLYES DÍJÁTADÁS
az I. Magyar Búvárfilm Szemle és az
"Él, mint hal a vízben!" gyermekrajz pályázat díjainak átadása

20.00 FILMVETÍTÉS
az I. Magyar Búvárfilm Szemle díjnyertes filmjeinek vetítése

21.30  FILMVETÍTÉS
Leandro Blanco: Dalirium, 5'
Mark Brownlow (Discovery Channel, BBC, feliratos): ROBOCÁPA és rokonsága. 59'
VASÁRNAP (18) 10.00  FILMVETÍTÉS
Kék Álom Búvár Egyesület: Ciprus - Zenybia, 5'
Karáth Emil: A korallszirtek éve / Reefcheck '97, 30'
Mark Brownlow (Discovery Channel, BBC, feliratos): ROBOCÁPA és rokonsága. 59'

11.30  BÚVÁRMŰHELY, kerekasztal-beszélgetés
Hogyan készült? 30 díjnyertes kép.
Előadást tart: Dombovári Tibor

13.00  FILMVETÍTÉS
Kármán Irén (Goess Film): Érzelgős utazás, 16'
Florian Graner, Pegley Kevan (angol, feliratos): Norvégia titokzatos vizei 50'

15.00  BÚVÁRMŰHELY, kerekasztal-beszélgetés
Víz alatti filmezés: trendek és technikák.
Házigazda: Molnár Attila Dávid

16.30  FILMVETÍTÉS
Bemutatkozik az antibes-i Víz Alatti Képek Világfesztiválja és a Tengeri SÓ, 8'
Molnár Attila Dávid (ECOFilm, versenyen kívül): A Streiter történet, 27'
Michael Bhana (Discovery, NHNZ, feliratos): Tonhal cowboyok. 47'

18.00  FILMVETÍTÉS
Gortva Attila (Atlantisz Búvárkör): Források nyomában 35'
Mark Brownlow (Discovery Channel, BBC, feliratos): ROBOCÁPA és rokonsága. 59'
KISTEREM
SZOMBAT (17) 10.30  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Kék Álom Búváregyesület: Ciprus-Zenybia, 7'
Vida István (KÉKSÉG produkció): A kékség vándorai a Yucatán-félszigeten, 30'
Gortva Attila (ATLANTISZ Búvárkör): Isvernai kalandok, 20'
Medek Miklós (BHG Búvárklub): Gazsi, 25'

12.00  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Őrsi Ferenc: Gubal-szoros, 22'
Karáth Imre (MAGISTRATUM Stúdió): Találkozás a delfinekkel, 28'
Hadzsi Imre: Baleo-baleo! Bálnák és bálnavadászok Indonéziában, 40'

13.30  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Vida István: Üveghalak barlangja a Gobal-szigeten, 13'
Kármán Irén (Goess Film): Érzelgős utazás, 16'
Mészáros András: É 19°58' K 37°46', 17'
Kiss Balázs: Kirándulás Csodaországban, 22'
Őrsi Ferenc: Cápavadászat Szudánban, 40'

15.30  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Kis Frigyes (SPECIÁL Kft.): Maldív-szigetek korallzátonyai, 25'
Molnár Attila Dávid (ECOFilm, versenyen kívül): A Streiter történet, 27'
Kék Álom Búváregyesület: Elátkozott csatahajó, 30'

17.00  FRANCIA FILMEK VETÍTÉSE (szinkron nélkül, franciául!)
Chanvallon Stéphanie: Rance insolite le Peuple discret, 9'
Clua Eric: A bout de souffle, 12'
Multignier Benoit: L'ami du grand requin blanc, 52'

18.30  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Jozef Valik, Peter Rolko: What a wonderful world, 20'
Gortva Attila (ATLANTISZ Búvárkör): Források nyomában, 35'
Karáth Imre (MAGISTRÁTUM Stúdió): Történelem a tenger mélyén, 30'

20.00  FILMVETÍTÉS
Karáth Emil: A korallszirtek éve / Reefcheck '97, 30'
Michael Bhana (Discovery, NHNZ, feliratos): Tonhal cowboyok, 47'
VASÁRNAP (18) 10.30  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Bemutatkozik az antibes-i Víz Alatti Képek Világfesztiválja és a Tengeri SÓ, 8'
Mészáros András: É 19°58' K 37°46', 17'
Kiss Balázs: Kirándulás Csodaországban, 22'
Medek Miklós (BHG Búvárklub): Karibi pillanatok, 30'

12.00  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Kék Álom Búváregyesület: Zákyntos, a teknősök szigete, 5'
Karáth Imre (MAGISTRATUM Stúdió): Találkozás a delfinekkel, 28'
Őrsi Ferenc: Ras-Mohamed, 22'
Vida István (Kékség produkció): A kékség vándorai a Yacatán-félszigeten, 30'

13.30  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Cseh Attila és Cseh Lívia: A Festő, 6'
Vida István (Kékség produkció): Anjelita, 12'
Gortva Attila (ATLANTISZ Búvárkör): Isvernai kalandok, 20'
Hadzsi Imre: Baleo-baleo! Bálnák és bálnavadászok Indonéziában, 40'
Kis Frigyes (SPECIÁL Kft.): Maldív-szigetek korallzátonyai, 25'

15.30  FRANCIA FILMEK VETÍTÉSE (szinkron nélkül, franciául!)
Clua Eric: A bout de souffle 12'
Leandro Blanco: Dalirium 5'
Chanvallon Stéphanie: Rance insolite le Peuple discret 9'
Herzog Michael: 3000 lieues a contre-courant - Le retour du saumon dans le Rhin 44'

17.00  MAGYAR BÚVÁRFILMEK
Bemutatkozik az antibes-i Víz Alatti Képek Világfesztiválja és a Tengeri SÓ, 8'
az I. Magyar Búvárfilm Szemle díjnyertes filmjeinek vetítése
CAFÉ DUMAS (a Francia Intézet kávézója)
PÉNTEK (16) 21.00  Krétakör Színész Tánczenekar - koncert
Adelaide és Kolibri - koncert
(a belépés ingyenes!)
SZOMBAT (17) 21:30  InfraGandhi - professzionális lemeztekerés
(a belépés ingyenes!)
FIGYELMEZTETÉS! Az oldalon található információk bármilyen formában történő
ismételt megjelenítése vagy másolása az üzemeltető engedélye nélkül szigorúan tilos!
Copyright ©2008 Tengeri Só. Minden jog fenntartva.
Design & technology by www.erise.hu.